Tag Protec Hidrolik

Protec Hidrolik

 Hidrolik Rekor,  Hava Rekoru ve aradığınız her konuda hizmet verilmektedir. Firmamız hidrolik hortumlar konusunda bölgesinde kurumsal firmalara tüm ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir hizmet sunmaktadır. İşletmemiz tamir, bakım onarım, ve yedek parça konularında geniş stok alnı ve stok gücü ile aradığınız her ürün çeşidinde hizmet sağlamaktadır. Firmamız alanında denyimli ustaları ile projelerinizi en kısa sürede tamamlamaktadır. 

Günümüzde hidroik sistemleri konusunda birçok denyimsiz ve belgesiz firma faaliyet göstermektedir. Firmamız geçmişten gelen müşteri anlayışı ve müşteri ilişkileri konusunda yetiştirmiş olduğu deneyimli personelliri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız devamlı suret ile müşterisini koruyan ve kolayan hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. İşletmemiz çalışmalarını yaparken tüm belge ve sertifikalara sahiptir. 

Hidrolik konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz en önemli  parçalarda bile stok gücümüz bulunmaktadır. Firmamız 7/24 destek ekibi ile aradığınızda sizlere direkt destek sağlamaktadır. İşletmemiz çalışmalarını sürdürüken ISO 9001 2000 kalite yönetim sistemini uygulamakta ve tüm proseslerde aktif olarak dökümantasyona sadık kalmaktadır. 

Hidrolik Sistemlerinin Özellikleri: 

- Gebze bölgesinde proje ve referanlarımızın bulunması.

- Alanında deneyimli usataları tarafından projeler teslim süresinde teslim edilmesi.

- Yedek parça konusunda 10 yıl garanti veren bir kuruluş olmamız.

- Sektöde yaklaşık 45 yıllık tecrübemizin olması.

- Aradığınız her ürün kalelmi konusunda hizmet alabiliyor olmanız.

- Kullanığımız ekipmanların tamamen garantili ve test edilmiş olması.